Saç bakımı hakkında her hafta yepyeni içerikler hazırladığımızı biliyor muydun? Blog içeriklerine göz atın!

Sıkça Sorulan Sorular

Aklına takılan bir soru mu var? Belki de daha önce yanıtlamışızdır. Aşağıdaki yanıtlara bakmak ister misin? Yanıtını bulamadığın bir sorun varsa bize mutlaka yaz.

Dr. Savon Hakkında
Dr. Savon nasıl çalışır?
Dr. Savon Türkiye’nin ilk ve tek kişiselleştirilebilir saç bakımı markasıdır. Saç bakım rutinini kişiselleştirme süreci saç testimize vereceğin cevaplarla başlar. Saçının yapısı, doğası, kişisel özelliklerin, var olan saç bakım rutinin gibi konularda bilgi sahibi olduktan sonra Dr. Savon Uzmanları ve Dr. Savon’un algoritması bize vereceğin saç hedeflerini gerçekleştirmek üzere sana özel formüller ve ürün önerileri oluşturur. Tercih ettiğin ürünleri sepetine atıp hızlıca satın alabilir, sana özel olarak oluşturulmuş saç bakım rutinini hemen hayata geçirebilirsin.
Örnek ürün göndermeniz mümkün mü?
Dr. Savon ürünleri tamamen sana özel, senin ihtiyaçların için ve senin talebinle üretildiğinden örnek ürün hazırlamamız ve stoklamamız mümkün olmuyor. Fakat düzenli olarak kullanıldığında ürünlerimizin etkisine olan inancımız tam. Neden Dr. Savon ürünlerine bir şans vermiyorsun? Sonrasında deneyiminle ilgili görüşlerini bizle paylaşmak istersen çok memnun oluruz.
Dr. Savon nerede üretiliyor?
Tüm Dr. Savon ürünleri, hammadde seçiminden üretime, teknoloji yönetiminden pazarlamaya kadar tüm süreçlere sektördeki onlarca yıllık tecrübesiyle hakim olan güçlü bir ekip tarafından İstanbul’da üretiliyor.
Ürün ve İçerik
Temiz içerik ne demek?
Ürünlerimizin formülünde doğaya, içinde yaşayan canlılara ve insanlara zarar verme ihtimali olan bileşenleri bulundurmuyoruz. Bunlar neler? Paraben, SLS/SLES, sülfat, tuz içeriklerimizde yer almıyor. Hiçbir formülümüz hayvanlar üzerinde test edilmiyor ve vegan ürün şartlarının tümünü karşılıyor. Detaylı bilgi almak için İçeriklerimiz sayfasına göz atmak ister misin?
Dr. Savon ürünlerinin etkisini ne zaman görmeye başlarım?
Dr. Savon formülleri klinik testlerce belirlenmiş aktif bileşenlerin, önerilen oranlarda kullanımıyla oluşturulmaktadır. Dolayısıyla saç hedeflerinize ulaşmanız için en büyük yardımcınız olacağına eminiz. Düzenli kullanıldığında, 6-8 kullanım sonrasında saçlarınız yeni saç bakım rutininize tepki vermeye başlayacak.
Sürekli aynı formülü mü kullanmalıyım?
Kesinlikle hayır! İhtiyaçların değiştikçe sen de formülünü değiştir diye tüm saç bakım ürünlerini kişiselleştiriyoruz. Saçlarının neye ihtiyacı varsa onlara onu ver, ihtiyaçlar değiştiğinde sen de içerikleri değiştir.
Seçtiğim saç hedefleri birbirinin etkisini azaltır mı?
Dr. Savon kullanmanın en güzel tarafı saçlarındaki kepek sorununu çözerken, aynı zamanda saçındaki boyanın da parlaklığını koruyabilmen. Ya da hızlı uzama etkili saç bakım ürünlerine, elektriklenmeyi önleme özelliği de ekleyebilmen. Dr. Savon uzmanları, saç bakım rutininin her anı için hazırladıkları ürünleri birbiriyle mükemmel bir uyumda çalışacak ve bir arada kullanıldıklarında etkiyi katlayarak artıracak şekilde formüle etti. İşte bu yüzden Dr. Savon saç bakım rutininin vazgeçilmezi olacak.
Ürünlerin kullanım ömrü ne kadar?
Tüm ürünlerimizi, kullanıma başladıktan itibaren 12 ay içerisinde tüketmeni öneriyoruz. Bu notu ürün şişelerinin arka yüzünde de bulabilirsin.
Sipariş ve Ödeme
Siparişim ne zaman kargoya verilir?
Tüm siparişler ödeme onayı alındıktan sonra en geç 2 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Siparişimde neler gelecek?
Siparişini sana özel Dr. Savon kutusunda göndereceğiz. Kutunun içinden sana özel hazırlanmış ürünlerle birlikte saç profilin ve saç hedeflerini özetleyen ve saç bakım rutinine ışık tutacak öneriler içeren küçük bir not çıkacak. Tekrar sipariş verirken aynı formülü kullanmak için bu notu sakın kaybetme. Ama saç hedeflerin değiştiğinde formülünü değiştirmekten de çekinme.
Nasıl sipariş verebilirim?
Sipariş vermek için öncelikle kişisel saç testini yanıtlamanı istiyoruz. Teste verdiğin cevaplar doğrultusunda senin için, sana özel bir saç bakım rutini oluşturuyor ve kullanmanı önerdiğimiz ürünleri listeliyoruz. İstediğin ürünleri sepete atıp kredi kartı ile ödemeni yapabilirsin. İşte kişiselleştirilmiş saç bakım rutinine kavuşmak bu kadar kolay.
Müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?
Her türlü soru ve sorunla ilgili olarak bize sitemizin Bize Ulaş menüsünden ya da musteri@drsavon.com adresinden ulaşabilirsin. Kafandaki soru işaretlerini yanıtlayan birkaç içeriği de belki blog sayfalarımızda ya da sosyal medya hesaplarımızda (f/drsavon i/drsavon) bulabilirsin. Oralara da göz atmayı unutma.